« Travanj 2024 »

Gradonačelnik u gostima
Autor: Dubravka Kocanjer, 3. 9. 2018.

Gradonačelnik grada Karlovca, gospodin Damir Mandić sa suradnicama, zamjenica gradonačelnika gospođa Andreja Navijalić te pročelnica UO za društvene djelatnosti gospođa Draženka Sila Ljubenko sa suradnicama odjela posjetili su naš Centar, čestitajući učiteljima i učenicima početak nove školske godine. Čelni ljudi Grada Karlovca bili su oduševljeni novom kuhinjom, blagovaonicom, razredima, prostorijom za domaćinstvo, multifunkcionalnom dvoranom, liftom te općenito poboljšanim uvjetima u svakom razredu. Sa svoje strane vodstvo Centra izrazilo je zahvalu za veliku zauzetost čelnih osoba Grada Karlovca za učenike Centra.

Ovom prilikom ravnatelj upućuje posebne riječi zahvale gospođi Katarini Keča, višem referentu, gospođi Draženki Krajačić, računovođi, te gospodinu Marijanu Ratkoviću, tajniku ustanove koji su samozatajno odradili velik dio posla. Ljepoti i sjaju naših prostora doprinijele hvalevrijedne spremačice, gospođe Marijanka Stipetić, Lidija Gerić, Anka Gašparović i Marica Munčić. U modernoj kuhinji sada s ponosom priprema delicije naša kuharica Sajima Alić. Neumorno, zdušno i svesrdno trudio se nas dragi vozač, gospodin Ivica Voska.

Njihov doprinos je stvarno značajan i velik!

Učitelji i stručni suradnici također imaju pravo na radost, zadovoljstvo i zahvalu zbog svih onih teškoća i nelagode koje su proživljavali tijekom dogradnje.

Ostvarenje naših želja odražavaju ove divne riječi iz vječnog izvora:

Išli su, išli plačući, noseći sjeme sjetveno,                                                                    A sad se vraćaju s pjesmom, noseći snoplje svoje.